Google News

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM İçişleri Komisyon Üyesi, Kuruluş Diriliş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik Milletvekili Selim Yağcı Kurban Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Yağcı yayımladığı mesajında

Değerli hemşehrilerim,

Milletçe büyük mücadele verdiğimiz Covid-19 virüsü salgını nedeniyle Ramazan Bayramını bir arada kutlayamamanın burukluğu hep birlikte yaşadık.

Milletçe Pandemi sürecinde verdiğimiz mücadele sonrası Kurban Bayramını hep birlikte kutlayacak olmanın heyecanıyla gerçekleştireceğimiz kurban ibadetinin ve yapacağımız duaların yaşadığımız bu sıkıntılı süreci biran önce şehrim, ülkem ve insanlık adına aşmamıza vesile olmasını diliyorum.

Milletçe büyük mücadele verdiğimiz Covid-19 virüsü salgını nedeniyle kaybettiğimiz vatandaşlarımızı ve tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla yâd ediyor,  gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Geride kalan ailelerine Allah sabırlar versin.

Yaşadığımız bu kurban bayramı toplumumuzun en çok ihtiyaç duyduğu sevgi hoş görü, birlik ve beraberlik duygularımızı yükseltmemizin vesilesi olsun.

Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin ve Türk İslam aleminin Kurban Bayramını Kutluyorum. Hep birlikte daha iyiye daha güzele…” ifadelerine deyindi.