Milletvekili Selim Yağcı, ’15 Temmuz tarihe bir kayıttır. Unutmayacak, unutturmayacağız.’

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Yağcı, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle 5. yılını idrak ettiğimiz ve Başkomutan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın “Halkın gücünün üstünde bir güç ben tanımadım bugüne kadar." Çağrısı doğrultusunda FETÖ'cü alçaklar karşısında kanlarıyla destan yazan kardeşlerime Allah'tan rahmet, gazilerimize, cesaret ve fedakarlıkları için şükranlarımı sunuyor, Allah'tan uzun ömürler diliyorum" dedi.

Milletvekili Yağcı, mesajında şu ifadelere yer verdi,
"15 Temmuz da vatan, bayrak ve bağımsızlık söz konusu olduğunda aynı safta buluşan ve engel tanımayan necip, cesur ve kahraman bir millettin mensubu olmanın gururunu bir kez daha hep birlikte yaşadık.
15 Temmuz kalkışmasıyla Türkiye'yi karanlığa sürükleyerek, ekonomimizi çökertmek amacında olanlara aziz milletimiz cevabını birlik beraberlik içinde tek yürek olarak, destansı bir mücadele göstererek verdi.
Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 15 Temmuz gecesi aziz milletimizin verdiği mücadele vesayeti yeniden kurmak isteyenlerin hevesini kursağında bırakmış, geleceğe yeni, vesayetten arındırılmış tertemiz bir yol açmıştır.
15 Temmuz tarihe bir kayıttır. Unutmayacak, unutturmayacağız.
Bu vesileyle törenlerde o geceki heyecan ve inançla duruş gösteren tüm hemşerilerime en derin selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Hep birlikte daha iyiye daha güzele…"