Google News

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin,  LGS liseye geçiş hayali kuran binlerce öğrencilerin ter dökeceği liselere geçiş sistemi sınavında başarılar diledi.

Başkan Tekin yaptığı açıklamada,

Sevgili öğrenciler yarın ilçemizde sınava gireceğiniz okullarımız dezenfekte edilerek sizler için en sağlıklı şekilde hazırlandı.

Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir.

Başarı, hak ettiğinizi düşündüğünüz değerdir. Başkalarının ölçüsü sizin başarınız olamaz. Bu sebeple sizi mutlu edecek sonuca, siz karar vereceksiniz. Bizler, size inanıyor ve güveniyoruz.


Ayrıca Öğrencilerimizin topluma faydalı birer birey olmaları için emek veren öğretmenlerimize ve onları yetiştiren velilerimize teşekkür ediyor saygılar sunuyoruz..

Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları Liselere Giriş Sınavında başarılı olacaklarına inanıyorum.

Öğrencilerimizin uzun çalışmaları sonunda yaşamlarını şekillendirmek için istedikleri branşlarda bir liseye yerleşmeleri, eğitimlerine mutlu olacakları bir okulda devam etmesi en büyük dileğimdir. diye ifade etti.