AK Parti Pazaryeri 7. Olağan Kongresi gerçekleşti

AK Parti Pazaryeri 7. Olağan Kongresi gerçekleşti

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde AK Parti 7. Olağan Kongresi gerçekleşti.

Pazaryeri Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen kongre de AK Parti ilçe Başkanı İsmail Soydan, güven tazeleyerek tekrardan İlçe Başkanı oldu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Julide Sarıeroğlu Pazaryeri İlçe Kongresinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Pazaryeri İlçesine her zaman desteklerinin süreceğini vurgulayan Sarıeroğlu,” Covid-19 nedeni ile ülkemiz zor zamanlar geçirdiği ve geçirmeye devam ediyor. Bu günlerde kongrelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Türkiye biliyorsunuz bu konuda dünyaya örnek. Ülkemizin 81 ilinde kurmuş olduğumuz sağlık ordumuz, AK Parti iktidarı dönemimizde yapmış olduğumuz hastanelerimiz ile gerçekten çok başarılı bir süreci yönetiyoruz. İnşallah bundan sonrada vatandaşlarımız desteği ile başarılı bir şekilde bu zor günleri geride bırakacağız. Ülkemizde ve Dünyada Covid-19 nedeni ile hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tedavi gören vatandaşlarımıza rabbimden şifalar diliyorum. Bu gün gerçekleşen Pazaryeri İlçemizdeki AK Parti 7. Olağan Kongremizin ilçemize ve AK Partimize hayırlar getirmesini diyor ve yeni ilçe yönetimimize başarılar diliyorum” diye ifade etti.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ise, “AK Parti her zaman dediğimiz gibi milletin ta kendisidir. Pazaryeri ilçemizin AK Parti  7. Olağan kongresi Pazaryeri ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi ve Pazaryeri Organize Sanayi Bölgesine yapılması planlanan Sinbo fabrikasının Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın araya girmesi ile fabrika inşaatının çok yakında başlayacağının müjdesini yeniledi.

AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, ise,  Pazaryeri ilçemizde düzenlenen AK Parti 7. Olağan Kongresi’nin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak yeni yönetimdeki arkadaşlarıma başarılar diliyorum dedi.

AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan yaptığı konuşmada, “2. Yıl önce başladığım AK Parti ilçe Başkanlığı görevine teşkilatlarımla birlikte haktan, hukuktan, adaletten ayrılmadan görevimizi en iyi şekilde yapmak için canla başla çalıştık. Cumhurbaşkanımızın 2023, 2053, 2071 hedeflerine AK Parti Pazaryeri Teşkilatı olarak durmadan dinlenmeden, mücadelemizi sürdürdük sürdürmeye devam edeceğiz. Bundan önceki dönemlerde görev almış ilçe başkanlarımıza, kadın kolları başkanlarımıza, gençlik kolları başkanlarımıza, teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. 2. yıl sonra beni ve teşkilatımı AK Parti İlçe Başkanlığı için tekrar aday gösteren, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a, Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’e İl Balkanımız Sn. Fikret Karabıyık’a Milletvekilimiz Sn. Selim Yağcı’ya, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Kongremizin öncelikle ilçemize ve tüm teşkilatımıza hayırlar getirmesini temenni ediyor, hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyor Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Delegelerin ve Parti üyelerinin yüksek katılımın sağladığı ilçe kongresine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve Adana Milletvekili Julide Sarıeroğlu, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı,  İçişleri Komisyon Üyesi ve AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bilecik İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Ercan, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Karadayı, Bilecik Merkez ilçe Başkanı Nail Öztürk, Bozüyük İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, İnhisar İlçe Başkanı Osman İşleten, Osmaneli İlçe Başkanı Şaban Güdem, Yenipazar İlçe Başkanı Bilal Nalbant, İl Genel Meclis Başkanı Osman Yılmaz, İl Genel Meclis Üyeleri, Mehmet Pulat, Zeki Kayadelen, Erdinç Gesge Yücel Kaya, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İnhisar Belediye Başkanı Mehmet Kepez, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, Milliyetçi Hareket Partisi Pazaryeri ilçe Başkanı Haluk Filizli, Divan Marmara Bölgesi Bilecik Koordinatörü Berk Mersinli, Parti üyeleri ve ilçe halkı katıldı.

Güncel Haber Pazaryeri Haberleri Siyaset Sondakika